ZADANIE:

Deska Barlinecka kreuje wnętrze. Wykonana jest z prawdziwego drewna, to produkt naturalny i szlachetny. Dzięki szczotkowaniu, fazowaniu czy barwieniu otrzymujemy drewnianą podłogę, która spełni każde gusta. Barlinek w swojej ofercie posiada drewniane podłogi w najmodniejszych kolorach. To właśnie przy współpracy czterech finalistek pierwszej edycji Kreacji z Natury powstała kolekcja „Tastes of Life”, czyli podłogi w 16 unikalnych wybarwieniach.

W 5. edycji konkursu szukamy najmodniejszych kolorów podłóg w 2018 roku!

Jaki jest według Ciebie najmodniejszy kolor? Kolor idealny?

Twórz niczym kreator, szukaj koloru idealnego. A jak go znajdziesz przenieś go na podłogę!

Niech żyje Kolor!

Konkurs jest dwuetapowy:

Etap I

1. W I Etapie prócz projektu/konceptu, należy uwzględnić moodboard ilustrujący źródło inspiracji dla projektu. Moodboard ma przedstawiać wszystkie elementy, które były inspiracją Uczestnika konkursu, do stworzenia projektu. Moodboard należy przygotować w wersji elektronicznej np. w formie prezentacji power point. Szczegóły w regulaminie

JURY z nadesłanych prac wyłoni laureatów przechodzących do II etapu konkursu. Wyłonieni uczestnicy zostaną zaproszeni na warsztaty rzemieślnicze w fabryce w Barlinku.

Etap II

Zaprezentowanie finalnego projektu wraz z pełnym opisem dotyczącym jego produkcji - pełna charakterystyka procesu (wymogiem jest wykorzystanie wiedzy zdobytej podczas warsztatów). Warsztaty dadzą Wam możliwość prototypowania swoich prac.

 

Regulamin kliknij i pobierz

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZRÓB PROJEKT

WYŚLIJ PROJEKT

 

 


Uwagi zapytania prosimy kierować na adres : kreacjeznatury@barlinek.com.pl
lub telefonicznie +48 41 333 1182
 
Back to top