PRZEMO ŁUKASIK

Architekt. Studiował architekturę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz w Ecole d’Architecture Paris-Villemin w Paryżu we Francji. W 1997 roku wraz z Łukaszem Zagałą założył własną pracownię architektoniczną: medusagroup, która zatrudnia ponad 35 osób i znajduje się w Bytomiu na terenie opuszczonego budynku magazynowego (1400m2) zaadaptowanego na potrzeby pracowni. Twórca Bolko Loftu – pierwszego loftu w Polsce - który stał się Ikoną Polskiej Architektury. Dziś medusagroup jest rozpoznawana dzięki swemu bezpretensjonalnemu podejściu do architektury i projektowania, jak również dzięki świadczeniu kompleksowych usług łączących architekturę, projektowanie inżynieryjne i planowanie.

   

AGNIESZKA STEFAŃSKA

Architekt, architekt wnętrz, projektantka mebli, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej 1997, dyplom u prof.zw.dr hab.inż.arch. Konrada Kucza - Kuczyńskiego. Od 2009 roku prowadzi firmę projektową Infini-Design. Jest autorką i współautorką kilkudziesięciu zrealizowanych projektów wnętrz, domów, apartamentów prywatnych i przestrzeni biurowych, wielokrotnie publikowanych w pismach wnętrzarskich.

   

TOMASZ BŁUSZKOWSKI

Architekt wnętrz, projektant. Ukończył Studia Magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, kierunek architektura i urbanistyka. W swoim dorobku projektowym ma szereg wnętrz zarówno użyteczności publicznej jak i mieszkalnych. Od lat z powodzeniem prowadzi własne biuro projektowe.

   

WOJCIECH TRZCIONKA

Dyrektor sprzedaży i marketingu magazynu „Design Alive”, partner w wydawnictwie Presso media+design. Konsultant w dziedzinie designu, doradza firmom w budowaniu strategii w oparciu o branże kreatywne. Juror w wielu konkursach wzorniczych. Współtwórca idei Design Alive Award, konkursu, który od 2012 roku nagradza wybitne osobistości za kreatywność i kulturotwórcze oddziaływanie. Laureat nagrody „Ostre Pióro" nadawanej przez Business Centre Club za wkład w rozwój przedsiębiorczości. Ukończył Uniwersytet Warszawski na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Społecznych, następnie dziennikarz, fotograf, redaktor naczelny i wydawca gazet.

   

DOROTA KARBOWSKA-ZAWADZKA

Dyrektor Marketingu Barlinek S.A. i pomysłodawczyni konkursu. Odpowiada za strategię marketingową marki na rynkach europejskich oraz w Rosji, Rumuni i Ukrainie, zarządzając podległymi tam strukturami marketingowymi. Znajomość aktualnych trendów w zakresie designu łączy z wiedzą na temat preferencji konsumentów w poszczególnych krajach. Kilka lat temu, z sukcesem wprowadziła i skomunikowała markę Barlinek w kanale architektów, a wraz z zespołem była odpowiedzialna za organizację wystaw podczas ŁDF 2014, 2015 czy Milan Design Week 2016, które odbiły się szerokim echem w środowisku projektantów. Repozycjonowała markę Barlinek w percepcji designerów i konsumentów. Miłośniczka drewna, pięknych form i kreatywnych rozwiązań. Entuzjastka ekologii, uwielbia wszystko co bliskie naturze. Ceni pozytywne nastawienie i chęć nieustannego stawiania sobie nowych wyzwań.

   

SZYMON HANCZAR

Architekt wnętrz, projektant. Asystent wrocławskiej ASP, na której od 2012 roku współtworzy "warsztaty dwóch pracowni” znane jako w2p. W swoim dorobku projektowym ma szereg wnętrz zarówno użyteczności publicznej jak i mieszkalnych, a także wdrożonych produktów. Jest autorem m.in. lampy Symbol rekomendowanej do konkursu Dobry Wzór 2011. Lubi sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania, o czym świadczą sanki na kółkach “WE NEVER GIVE UP!”. Jego minimalne mieszkanie "13m2" w 2011r. zdobyło I nagrodę w konkursie "Wnętrze Design" dolnośląskiego Stowarzyszenia Architektów RP. Prowadzi własne biuro projektowe.

   

JACEK KULA

Dyrektor ds. Inwestycji Barlinek S.A, w gestii którego jest współpraca w biurami projektowymi w całej Polsce. Człowiek, dla którego praca jest pasją. Niezwykle wysoko ceni sobie fakt, że ma bezpośredni kontakt z projektantem na każdym etapie realizacji inwestycji. Prywatnie entuzjasta motoryzacji z duszą.

   

MICHAŁ WRZEŚNIAK

Architekt wnętrz, artysta plastyk, designer, specjalista komunikacji wizualnej. Gdańszczanin z urodzenia i wyboru. Absolwent wydziału architektury wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, stypendysta wydziału komunikacji wizualnej renomowanej niemieckiej uczelni – Hochschule Trier (Trier University of Applied Sciences). Od 2004 roku prowadzi autorską pracownię architektury, specjalizującą się w projektowaniu i aranżacji wnętrz o różnych funkcjach – od mieszkalnych, przez biurowe i gastronomiczne, po szeroko rozumianą przestrzeń użyteczności publicznej. W 2016 roku Michał Wrześniak wygrał konkurs na projekt aranżacji wnętrz mieszkań gotowych do zamieszkania w prestiżowej inwestycji w Gdańsku. Obecnie, u boku jednego z największych szwedzkich deweloperów, pracuje wraz ze swoim zespołem nad zmianą sposobu postrzegania stylu skandynawskiego oraz redefinicją pojęcia „stan deweloperski” w Polsce.

 


Uwagi zapytania prosimy kierować na adres : kreacjeznatury@barlinek.com.pl
lub telefonicznie +48 41 333 1182
 
Back to top