ZADANIE:

Odrywamy się od podłogi i sztampowego myślenia, że deska to tylko podłoga ściana, sufit. Nie ograniczamy naszej wyobraźni żadną płaszczyzną. W tegorocznej edycji konkursu możemy sobie pozwolić na więcej, znacznie więcej.

Zaskocz nas tym, jak Deska Barlinecka wykreuje nową rzeczywistość, stwórz z niej coś, co zaskoczy wszystkich. Niech deska przestanie być tylko deską, a budulcem czegoś twórczego. Deska barlinecka tym razem zyska nową odsłonę i stanie się oryginalnym elementem wnętrza. Koncept kreatywny może doprowadzić do stworzenia nowego mebla czy elementu dekoracyjnego wnętrza. Tu nie ma ograniczeń, oderwij się od stereotypowego myślenia i działaj.

Konkurs jest dwuetapowy:

Etap I - prezentacja konceptu

Prezentacja powinna zawierać moodboard ilustrujący źródło inspiracji dla projektu. Uwiarygodnieniem całości propozycji powinno być przedstawienie wnętrza/ funkcji które najlepiej zaprezentuje całościową koncepcję. Szczegóły w regulaminie

JURY z nadesłanych prac wyłoni laureatów przechodzących do II etapu konkursu. Wyłonieni uczestnicy zostaną zaproszeni na warsztaty rzemieślnicze w fabryce w Barlinku.

Etap II - projekt deski

Zaprezentowanie finalnego projektu wraz z pełnym opisem dotyczącym jego produkcji - pełna charakterystyka procesu (wymogiem jest wykorzystanie wiedzy zdobytej podczas warsztatów). Warsztaty dadzą Wam możliwość prototypowania swoich prac.

 

Regulamin kliknij i pobierz

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZRÓB PROJEKT

WYŚLIJ PROJEKT

 

 


Uwagi zapytania prosimy kierować na adres : kreacjeznatury@barlinek.com.pl
lub telefonicznie +48 41 333 1188
 
Back to top