W dniu 13.06.2017 roku odbyły się obrady Jury konkursu „Kreacje z Natury 4.0”. Tegoroczna edycja jest ponownie międzynarodowa, do wzięcia w nim udziału zaprosiliśmy również projektantów z Rosji, Rumunii, Ukrainy.

 Spośród ogromu nadesłanych prac Jury wybrało najzdolniejszych, pełnych pasji i wyobraźni projektantów młodego pokolenia.

 Jury zaszczyciły autorytety z dziedziny architektury, designu: przewodniczący - Przemo Łukasik (Medusa Group), Agnieszka Stefańska (Infinity-Design), Wojciech Trzcionka (Design Alive), Tomasz Błuszkowski (Forma Studio), Szymon Hanczar (Hanczar Studio), Dorota Karbowska-Zawadzka (Barlinek), Jacek Kula (Barlinek).

 Prace, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu są kreatywną interpretacją hasła konkursowego „Oderwij się od podłogi”.  Zgodnie z Ideą odrywamy się od podłogi i sztampowego myślenia, że deska to tylko podłoga ściana, sufit. Nie ograniczamy naszej wyobraźni żadną płaszczyzną. W tegorocznej edycji konkursu możemy sobie pozwolić na więcej, znacznie więcej.

Lista osób zakwalifikowana do II etapu:

Anna Smirnoffa

Barbara Bołoz

Dominika & Daria Blażek

Dumitru Alexandru-Marian

Ewa Dulcet & Martyna Świerczyńska

Hanna Radło

Kaja Onichimowska & Natalia Banasiak

Karolina Ogiołda

Lea Kazanecka-Olejnik

Magdalena Mojsiejuk & Barbara Drozdek

Marcin Kitala

Marcin Łozicki

Marta Kincel

Oleg Raspopov

Volodya Tsapuk

 

 


Back to top